Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Візитка школи

Дата: 27 вересня 2017 о 12:42, Оновлено 23 лютого 2021 о 20:43

Опорний навчальний заклад

«Іваньківська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Іваньківської сільської ради Черкаської області»

Адреса:

вул. Ігоря Щербини, 6, с.Іваньки, Маньківського району, Черкаської області

Телефон:

ivankysk@gmail.com

В.о.директора:

Максимчук Вікторія Максимівна

Приміщення школи збудоване в 1983 році.

У школі функціонує 21 класна кімната, 2 майстерні технічної праці, 1 кімната обслуговуючої праці. До послуг учнів актовий та спортивний зали, 5 мультимедійних класи, стрілецький тир, 2 комп’ютерні класи, хореографічна зала, бібліотека, шкільна їдальня, медичний кабінет. У школі створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт.

Вчителі-предметники користуються 20 електронними програмно-методичними засобами.

Обладнано 2 навчально-комп’ютерні класи. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

У школі навчається 223 учні.

Освітній процес забезпечує 29 вчителів та 1 вчитель-сумісник, із них:

1. – має педагогічне звання «учитель-методист»;
  1. – педагогічне звання «старший учитель»;

12 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

1 – нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

1.  Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України;
  1. - нагороджений грамотою Верховної Ради України;
  1. -педпрацівник має звання «Заслужений вчитель України»;

1 -  педпрацівник нагороджений премією О. А. Захаренка;

1 – нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України.

У школі запроваджено 2 напрямки навчання, які реалізуються за профілями:

• філологічний;
  •  географічний;

Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді в школі функціонує 12 різноманітних гуртків.

У 2017 році Державним фондом регіонального розвитку було вручено відзнаку «Покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини в рамках Концепції  нового освітнього простору» за розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.07.2017 № 439 - р.

Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів є науково-експериментальним майданчиком, де завдяки постійному оновленню форм, методів та змісту навчання вдається досягати важливої мети: становлення учнів як особистостей. Школа передбачає розвиток креативності, самовдосконалення та щоденне реагування на зміни в суспільстві педагогічним колективом. Учителі беруть активну участь у роботі творчих груп із розробки методологічних засад змісту освіти, теорії та втілення в життя інновацій освітнього процесу, є учасниками „круглих столів“, різноманітних освітніх проектів. Заклад орієнтується на можливості, нахили та інтереси кожного окремого здобувача. У закладі впроваджуються сучасні засоби навчання, педагогічні інновації, використовуються інформаційно-комунікаційні технології.

Учні закладу беруть активну участь у районних, обласних та Всеукраїнських заходах. Школа є учасником Міжнародних конкурсів та проектів. Щорічно учні школи є переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та переможцями предметних олімпіад різних етапів.

Учителі школи є авторами сучасних науково-методичних посібників, початкової освіти, історії, географії, фізичного виховання.

Для інтелектуального розвитку дітей діє літня мовна школа SMAIL. Школа співпрацює із закладами вищої освіти України та Польщі. Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного здобувача як громадянина та патріота. Педагоги школи залучають та зацікавлюють учнів не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах.

На 1 вересня 2018 року створені умови для навчання в перших класах згідно з вимогами Нової української школи – нове освітнє середовище.

Їдальня на 126 посадочних місць. Харчоблок забезпечено технологічним обладнанням, яке є застарілим. На наступний рік заплановано модернізацію їдальні та харчоблоку. Вартість обіду складає 1-4 класи- 25 грн.; 5-11 класи -14 грн. Молодша ланка харчується безкоштовно, 5-11 класи 50% вартості за рахунок сільської ради.

Спортивна зала відремонтована та укомплектована, потребує оснащення тренажерна зала. На території школи встановлено спортивні вуличні тренажери.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.