Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

До Дня фізичної культури і спорту

Date: 18 вересня 2020 о 18:26, Refreshed 18 вересня 2020 о 18:32
126 views

«Успіх без здоровя неможливий: хто здоровий,  той -  щасливий!» - це кредо нашого навчального закладу, що вже достатньо тривалий час працює як школа сприяння здоровю. То ж формування мотивації дотримання здорового способу життя, залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою і спортом – це ключові компетентності саме цього напрямку роботи шкільного колективу.

Щороку друга субота вересня в Україні присвячується Дню фізичної культури і спорту. Традиційно ми також долучаємось до відзначення цього Дня. От і цьогоріч, в рамках олімпійського тижня «Жодного дня без фізкультури і спорту», провели різноманітні заходи. Весело пройшли змагання для молодших школярів «Скакалочка». Гарний настрій та заряд бадьорості отримали учні від олімпійського уроку «Квітуча Україна олімпійська». А ще вони надзвичайно позитивно сприйняли спортивний челендж «У здоровому тілі – здоровий дух», відзнявши про заняття спортом в школі відеоролик. Свої творчі здібності діти мали можливість проявити у конкурсі малюнків на асфальті «Я – спорт» та виставці світлин «Наші спортивні будні». Цікавими та пізнавальними для школярів також стали класні години на спортивну тематику та книжкова виставка «Я вірю в майбутнє твоє, Україно».

Юні олімпійці активно долучилися до підготовки та проведення всіх цих заходів, а також взяли участь у  змаганнях  з настільного тенісу. Переможцями стали: серед хлопців 6-8 класів Поліщук Антон (7-Б клас, І місце), Булавка Севастьян (8 клас, ІІ місце), Мельник Петро (8 клас, ІІІ місце); серед дівчат 6-8 класів Барбишева Вероніка (6 клас, І місце), Мінєєва Софія (7-Б клас, ІІ місце), Костяна Марія (7-А клас, ІІІ місце); серед хлопців 9-11 класів Рябовіл Ярослав (9 клас, І місце), Шульга Ігор (9 клас ,ІІ місце), Іщенко Богдан (10 клас, ІІІ місце); серед дівчат 9-11 класів Яременко Надія (11 клас, І місце), Дубик Єлизавета (11 клас, ІІ місце), Повх Анастасія (10 клас, ІІІ місце). Вони були нагороджені грамотами та медалями. Вітаємо!

Ми вкотре переконались, що в нашій школі навчаються творчі, спритні, спортивні вихованці. Щиро дякуємо організаторам та учасникам Тижня.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Comments:
Only authorized users can leave comments.